Новини гімназії 

До уваги батьків майбутніх першокласників 2024/2025 н.р.!  

Адміністрація Кременчуцької гімназії  №18  повідомлює, що консультації щодо правил прийому дитини до 1 класу

можна отримати 

ЩОЧЕТВЕРГА з 13:00 до 16:00. 

До уваги батьків майбутніх першокласників 2024/2025 н.р.! Початок прийому документів  01 березня 2024 року.  

Останній день приймання документів - 31 травня 2024 року.

У 2024/2025 навчальному році гімназія здійснює набір 2 перших класів (орієнтовно 60 осіб) відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25.09.2020 №2205, враховуючи потужність закладу загальної середньої освіти, ліцензійний обсяг початкової середньої освіти, нормативну наповнюваність класів та формування перспективної мережі.


Для зарахування дитини до

1 класу необхідно:

1. Із 01.03.2024 року одному з батьків або законному представнику здійснити електронну реєстрацію дитини для зарахування до першого класу Кременчуцької гімназії № 18 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області на базі електронної системи зарахування дітей до першого класу «Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою» (з використанням порталу SCHOOL.ISUO.ORG).

https://pl.isuo.org/schools/view/id/20464

(При реєстрації один з батьків або законний представник дитини може використовувати «Інструкцію для батьків» в розділі «Підтримка» за посиланням https://school.isuo.org/contact

Обов’язково заповнити всі рядки анкет та заяв, прикріпити потрібні скан-копії).

2. Після отримання статусу «Відправлена» щодо зарахування дитини до першого класу один з батьків або законний представник упродовж 15 робочих днів, зобов’язані принести у вказаний заклад освіти копії та оригінали документів (згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 та зареєстрованого Міністерством юстиції України 05 травня 2018 року) та підписати автоматично сформовану заяву (з пред'явленням оригінала документа, що посвідчує особу заявника) та подати

(у файлі):

А) документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти (адреси вказані після цього оголошення);

Б) оригінал або копія (завірена) медичної довідки за формою первинної облікової документації N 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року N 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за N 794/18089 та карта щеплень № 063/o;

В) копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа).

У випадку, якщо один з батьків або законний представник не подав документи до закладу освіти у встановлений термін, подана заява автоматично відхиляється. Надалі місце в черзі не відновлюється, а дитина може бути зарахована на загальних підставах у порядку загальної черги після подання нової заяви.

Якщо Вам порібна допомога у поданні документів, чекаємо 

ЩОЧЕТВЕРГА з 13:00 до 17:00. 

Інформація щодо формування документів про освіту у застосунку «Дія»

лист від 10.04.2024.pdf
Документи_про_освіту питання відповіді.xls

ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ в ГІМНАЗІЇ № 18

У гімназії № 18 за адресою Майора Пугача,25  облаштовано пункт Незламності.  В пункт Незламності може прийти кожен у разі тривалого відключення  електроенергії, води і тепла. Тут можна зігрітися, випити гарячого чаю, зарядити телефон, працює Wi-Fi (вай-фай).

Пункт Незламності забезпечений генератором, а також встановлений БУЛЕР'ЯН  на дровах.

ПН забезпечений тривожною кнопкою для виклику, у разі потреби,  поліції. 

В нашому пункті Незламності облаштований куточок для матері і дитини. 

Звертаємося до відвідувачів з розумінням заради безпеки, черговий пункту Незамності перевіряє та записує паспортні дані всіх тих, хто відвідує пункт Незламності.

"Голодомор-геноцид українського народу".

Щороку, в останню суботу листопада Україна та світ вшановують пам'ять жертв трьох голодоморів: 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років.

Протягом 2014-2023 років ми боремося за право на існування з тим же ворогом, який забирав у наших предків хліб та життя.

Ми мусимо зберігати правду про Голодомор та передавати її нащадкам. Нехай наші діти шанують хліб і людську працю, традиції та рідну країну.

У цей скорботний день запалімо у своїх вікнах свічки пам'яті. Нехай вони зігріють своїм теплом душі загиблих - душі безневинних жертв Голодомору. Вічна їм пам'ять!


День Гідності та Свободи — знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам'ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість. 


Протягом тижня учні гімназії були активними учасниками міського фестивалю дружби учнівської молоді "СЯЙВО ДИТЯЧИХ ОЧЕЙ"#сяйво_дитячих_очей,  

присвяченому Всесвітньому дню дитини. 


ВІТАЄМО! КОЛОТІЙ ЛІЗУ, ученицю 4-А класу переможницю міського  фотоконкурсу "МІЙ ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ У ШКОЛІ!"

ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Зі святом усіх! Віримо у майбутнє України! Наближаємо перемогу!

0-02-05-07e05bc5bb3a601c68faac610e8de1f9550d0ad7b6c92d7a25821ee6ab0a1552_6b48ad8f.mp4
0-02-05-80a801c8a01d47b3d8c13486f739cb151d3b2dfbdab1aa0837c5e26022335f18_835534ff.mp4

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Зараз, як і 9 років тому, захисники України борються за нашу свободу, віддаючи найцінніше, що мають - своє життя. Це день пам’яті Героїв, котрі дали нам можливість жити. Котрі боролися за світле майбутнє свого народу.

Сьогодні вся Україна вшановує полеглих воїнів також загальнонаціональною хвилиною мовчання.

Пам'ятаємо, шануємо наших Героїв, які віддали життя за Україну! Вічна і світла пам'ять!

Герої не вмирають!

Слава Україні!  

З днем незалежності Україно! 

0-02-05-26654391e5771bb481a299aed049146244ebc29e98f78004ee60b17bb88ebe64_7d81a23.mp4

У День Захисту Дітей пролунав останній дзвоник для випускників гімназії № 18. Дорогі випускники, в день, коли в стінах гімназії звучить Останній дзвінок, перед вами відкривається широка дорога в майбутнє. Бажаємо вам досягнення цілей, успіху в подальшій навчанні, удачі і бадьорості духу і головне мирного неба над головою! Миру, перемоги і здійснення мрій всім! 

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віремо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Щастя всім, миру, добра, міцного здоров’я та успіхів!

video_2023-05-31_15-32-12.mp4

Щиро вітаємо усіх з всесвітнім Днем Вишиванки!

Для українця вишиванка – це не просто народний одяг. Це національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці. Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність. Історія вишиванки сягає давніх часів трипільської цивілізації. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Навіть науковці визнають, що у вишивці зашифровано наш генетичний код.

Українська вишиванка – це символ єдності українці. Різноманітна у вишивці, але єдина за духом, українська вишита сорочка єднає українців від Галичини до Донбасу, від Волині до Криму.

Вишиванка – це також національний оберіг українців. Вишивану сорочку носили українські княжі лицарі, українські козаки, вояки Карпатської України, козаки УНР, бійці ЗУНР, герої УПА. У багатьох спогадах героїв тих часів розповідають, як вишиванка рятувала їх життя.

Сьогодні українська вишиванка рятує життя Героїв сьогодення. Під військовою формою та бронежилетом вона відвертає ворожі кулі та осколки. Це не високі слова, українські жінки та матері наших Героїв дійсно кладуть у військовий наплічник вишиту власними руками сорочку. Кладуть прадавній оберіг.

То ж вдягайте вишивану на свято та у будній день. Бережіть свою душу та тіло!

Нехай вишитий на полотні український ген рятує українських Героїв від ворожих куль.

Всім нам мирного неба після перемоги над рашистською нечестю!

8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цей день ми згадуємо жертв Другої світової війни, яка стала найкровопролитнішим випробуванням для людства.

Ми думали, що ніколи, але почалося знову.  Українське «Ніколи знову» перетворилось на «Разом і до кінця».

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє.

Ми пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді!

Шануємо тих, хто бореться за неї сьогодні!

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

4 травня - Міжнародний День протидії булінгу.

З метою підвищення толерантності та емпатії, профілактики конфліктів в міжособистісних відносинах учнів, в Кременчуцькій гімназії 18 було проведено квест "СТОП БУЛІІНГ!". Під час проходження якого, учні вчилися розпізнавати ознаки булінгу,його причини та наслідки; виховувати толерантне ставлення до інших, уміння слухати і чути, контролювати власні дії, розвивати впевненість у собі.

Особливим елементом були сині стрічки - символ протидії насильства над дітьми,які діти одягнули на початку заходу!

Після проходження квесту учні дізналися як відрізняти булінг від звичайного конфлікту,  як захистити себе самостійно або до кого звертатись за допомогою, якщо стали жертвою булінгу. Адже кожен повинен почувати себе захищеним.

В рамках проведення Тижня безпеки в Кременчуцькій гімназії 18 відбулася зустріч учнів 1 класу  з працівниками патрульної поліції

Поліцейські спілкувалися з дітьми та обговорювали важливі теми: про безпеку на дорозі, дотримання правил дорожнього руху, як важливо бути помітним на дорозі, провели бесіду про носіння світловідбиваючих елементів та важливість користування засобами пасивної безпеки.

     Зустріч пройшла у формі жвавої інтерактивної розмови та гри. Дітям надзвичайно сподобалося і  час промайнув непомітно.

     Всі вихованці закладу активно приймали участь в кожному завданні! Малеча була у захваті від змістовного спілкування з працівниками патрульної поліції.

Такі зустрічі надзвичайно потрібні та важливі для дітей!

   Наш заклад завжди радий гостям, ми щиро дякуємо Патрульна поліція Кременчука за цей візит!!!

Кожного року 26квітня у Кременчуцькій гімназії 18 проходить День цивільного захисту. Метою якого є:

формування в учнів умінь та навичок грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя та здоров'я;

формування і розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки;

постійної готовності виконати завдання цивільного захисту;

удосконалення теоретичних знань та практичних навичок учнів та трудового колективу під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.

 Також класними керівниками було проведено години спілкування та бесіди у цікавій і змістовній формі. Під час яких учні ознайомились з планом дій під час радіаційної небезпеки, про небезпечні знахідки, мінну безпеку, надання першої медичної допомоги.

Відзначили 

Всесвітній День здоров'я

07.04.2023

разом з міським дитячим об'єднанням  "Армія Добра"

прийняли участь у міському квесті "Будьмо здорові заради Перемоги!"

Лідери учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти ще зараз довели, що діти Кременчука єдина команда небайдужих, розумних  і спортивних патріотів України!


22.03.2023 проведено тренінгове психологічне заняття «Недопущення проявів шкільного булінгу, насильства, дискримінації, гендерної рівності в учнівському середовищі» 

БУЛІНГ. Причини, наслідки, шляхи боротьби з насильством.pptx

21.03.2023 було проведено практичний кейс

 «Співпраця вчителя й асистента вчителя 

на уроці в інклюзивному класі»

20.03.2023 року відбувся психологічний тренінг для педагогічних працівників «Відновлення емоційної стійкості та рівноваги» 

Натхненне слово Кобзаря 

9 березня вся Україна вшановує  пам’ять видатного художника слова, патріота України – Тараса  Шевченка.

Учні  1 класу Кременчуцької гімназії № 18 приєднались до святкування та на чолі з класним керівником Селич Іриною провели позакласний захід «Натхненне слово Кобзаря».

 Тарас Шевченко… Такий великий, що бути більшим не можна. Як Україна. Як світ. Ріс безрідним сиротою, а став найріднішим усім нам з покоління і в покоління. Був кріпаком, а заговорив і показав шлях до свободи. Жив в імперії сваволі, насильства й наруги, де на всіх язиках все мовчить, а кликав порвати кайдани і йти просто, щоб не було за собою і зерна неправди. Мордувався в тюрмі народів і був свідком зречення материнської мови, культури й історії, а залишався вірним ідеалам волі й братерства, горів очисним вогнем сумління і вражав своїм запитанням, як полум’ям сорому: хто ж ми, чиїх батьків, ким і за що закуті… Він безсмертний, як саме життя, тому став нашою долею і заповітом. І на сторожі правди, любові і честі стоїть його слово.


365 днів незламності.pptx

«Вистояли – переможемо!»

 Інформаційні матеріали до річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну 

ІМ-_24.02.2023.pdf

21 лютого відзначили Міжнародний день рідної мови.


21 лютого 2023 року учні  Кременчуцької гімназії № 18 відзначили Міжнародний день рідної мови.  Рідна мова - це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом,з попередніми поколіннями, їхніми духовними  надбаннями.

       Світ захоплюється українською мовою, яка належить до першої трійки наймилозвучніших мов земної кулі.

     У 1934 році на конкурсі мов у Парижі українська мова була визнана поряд з французькою і перською як найкраща, найбагатша мова світу.

      За мелодійністю українська мова займає друге місце серед мов світу, поступаючись лише італійській.

Щасливі ми, що народилися  на такій чудовій, багатій, мальовничій  землі – в  нашій  славній  Україні. Тут жили  наші  прадіди, діди, живуть  наші батьки – тут коріння  роду  українського. І де б ми  не  були, скрізь  відчуваємо  поклик  рідної землі, хвилюємося  аж  до  сліз, зачувши  рідне слово.


16 лютого 2023 Україна вдруге відзначала День єднання. У цей день Українці вітають один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами. Тож і наша Кременчуцька гімназія № 18 доєдналась до святкування: так в 1 класі  ранкове коло розпочалося із виконання Гімну України, потім діти переглянули презентацію і познайомились з історією свята. Маленькі патріоти разом з класною керівницею, Селич Іриною Олександрівною, читали вірші про Україну, згадували з вдячністю про наших Захисників і віддавали шану загиблим воїнам, які боронять нашу країну.Діти засвоїли, що після Перемоги їм жити, навчатись, працювати на рідній Землі. А головне - бути вільними та кожного року відзначати це свято.

Сьогодні 20 лютого учні та педагоги Кременчуцької гімназії № 18 вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.  Серед загиблих героїв є і випускник нашої гімназії Сердюк Ігор Миколайович, на майдані був прапороносцем 9-ї сотні самооборони. Загинув 18 лютого під час побудови барикад неподалік Маріїнського парку.  Нагороджений званням Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (21 листопада 2014, посмертно) — за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності. та медалю «За жертовність і любов до України» (червень 2015) (посмертно).

Пам’ятаємо наших героїв та пишаємося нашими випускниками!